Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

PDFДрукe-mail

Четвер, 15 березня 2012, 19:10

Untitled document

Сердечно вітаю вас із професійним святом. Ваша самовіддана й невтомна праця забезпечує теплом, світлом і затишком кожну оселю хмельничан, робить наше життя комфортним. Завдяки вам місто Хмельницький з кожним днем набуває більш привабливого вигляду, стає ще красивішим й ошатнішим, зручним і привітним для його мешканців і численних гостей.

Щиро дякую за непросту та вкрай необхідну справу, яку ви щоденно робите. Попри об’єктивні труднощі вдень і вночі, в будні й свята ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок. Міська влада у свою чергу створює належні умови для удосконалення роботи житлово-комунальної галузі обласного центру, оновлюючи матеріально-технічну базу, покращуючи умови праці.

Детальніше...

 

Що роблять ЖЕКи

PDFДрукe-mail

Четвер, 15 березня 2012, 13:23

Untitled document

Для утримання в належному стані житлового фонду та прибудинкових територій працівниками житлово-експлуатаційних контор міста за минулий тиждень, від 8 до 14 березня, виконані такі основні види та обсяги робіт:

ЖЕК-1

Відремонтовано 2 під’їзди– вул. Північна, 113/1 (1,2).

Замінено 63м/п каналізаційних труб (Ду-110) –вул. Прибузька, 6, вул. Курчатова, 3,  вул. Проскурівського підпілля, 209, вул. Північна, 113/1.

Засклено 4,7м2 вікна на сходових клітках – вул. Курчатова, 3.

Виготовлено та встановлено 5 віконних рам – вул. Курчатова, 3.

Детальніше...

 
 

Комунальні служби забезпечують функціонування міського господарства

PDFДрукe-mail

Четвер, 15 березня 2012, 12:27

Untitled document

Управління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконаних підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, від 7 до 14 березня. Працівники комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою проводили роботи з очищення вулиць міста від снігу. Зрізали 12 аварійних дерев на вулицях: Зарічанській, 18, прс. Миру, 62/4, Володимирській, 70.

Детальніше...

 
 
 
 

PDFДрукe-mail

Середа, 18 січня 2012, 09:57

Untitled document
 
 
 
 
 
 

Як проходить повірка лічильників обліку тепла

PDFДрукe-mail

Untitled document

Кожний прилад обліку повинен проходити повірку із встановленням для кожного конкретного типу лічильника міжповірочним інтервалом. Прилади, термін дії повірки яких закінчився до експлуатації не допускаються. (Метрологічне забезпечення обліку теплової енергії. Закон України від 15.06.2004р. № 1765-IV п.10.2.2).

Детальніше...

 
 

PDFДрукe-mail

Untitled document

У бюджеті міста передбачено 22 млн. грн. на капремонт житла, спортивних майданчиків, доріг, утримання благоустрою.

Детальніше...

 
 

Звіт житлово-експлуатаційної дільниці №1 ТОВ "ЖЕО" про свою роботу

PDFДрукe-mail

Untitled document

Робота житлово-експлуатаційних організацій міста на контролі міської влади

Детальніше...

 
 

Година Землі 2013 – Кинь виклик світу, щоб врятувати Планету!

PDFДрукe-mail

Вівторок, 30 листопада 1999, 03:00

2013-03-22-0123 березня о 20.30 люди по всьому світу вже всьоме вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. Україна долучається до Години Землі вже п’ятий рік поспіль, активно підтримуючи всесвітній кліматичний рух та прагнення до сталого майбутнього.

        Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році, і з того часу виросла до світової екологічної ініціативи, яка об’єднала більше 7000 міст у 152 країнах на всіх континентах у прагненні до майбутнього без зміни клімату, майбутнього, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутнього, у якому людина живе в гармонії з природою.

Детальніше...

 
 

Сторінка 129 з 129

©  Хмельницька міська рада (www.khmelnytsky.com)

armiya

konkurs

khmcom

banerCNAP

Вчасно сплачуйте за житлово-комунальні послуги!

Опитування

Якою є Ваша заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги?
 

Хто Online

На даний момент 57 гостей на сайті

baner_make_site.png