Додати пропозицію, скаргу, зауваження

PDFДрукe-mail

 

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин підписав меморандум про співпрацю з МБО «Фонд “Східна Європа» та ГО “Хмельницька ініціатива” у реалізації проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади” в м. Хмельницькому».

Для подання пропозиції, скарги чи зауваження необхідно зареєструватись на сайтіopencity.in.ua та повідомити про громадську (не особисту) комунальну проблему. До текстового опису проблеми можна додати фото чи відео, яке наочно демонструватиме її. Далі, після модерації, кожна така заявка потрапить на розгляд до відповідальної за її виконання організації та відобразиться на сайті зі статусом нової. Якщо звернення взято до виконання, воно змінює свій статус на таке, що перебуває у роботі. Після вирішення проблему “закривають”. Якщо ж заявник не погоджується з тим, що повідомлену ним проблему усунуто, він може відкрити її повторно. Також під кожним зверненням можуть підписатися й інші хмельничани, це дозволить зрозуміти, що проблема таки важлива.

Як користуватися сайтом — можна побачити на відео за посиланням:

  https://www.youtube.com/watch?v=G60HhDjqbuU.

З 16 березня, коли сесією Хмельницької міської ради буде ухвалено проект рішення«Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо реалізації спільного Проекту „Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади” в м. Хмельницькому», ваші заявки будуть активовані.

Модеруватимуть надіслані звернення представники ГО “Громадська ініціатива”. Кожен, хто відвідає сторінку Хмельницького на сайтіopencity.in.ua, зможе побачити наявні проблеми у місті. Представники влади не матимуть жодного впливу на роботу сайту.

 
©  Хмельницька міська рада (www.khmelnytsky.com)

armiya

konkurs

khmcom

banerCNAP

Вчасно сплачуйте за житлово-комунальні послуги!

Опитування

Якою є Ваша заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги?
 

Хто Online

На даний момент 19 гостей на сайті

baner_make_site.png