Єдина інформаційна мережа комунальних платежів міста Хмельницького

PDFДрукe-mail

Основні переваги для абонента при оплаті за житлово-комунальні послуги:

можливість платити за вибором будь-якого платежу (суми та послуги);

здійснення оплати незалежно від місця проживання;

прискорено час ідентифікації абонента (пошук  організований  за адресою, ідентифікаційним кодом або прізвищем платника);

на пункті прийому оплати за комунальні послуги мешканець отримує повну інформацію про стан сплати за  комунальні  послуги  та  можливу заборгованість.

 

Поліпшено роботу служби субсидій, спрощено процедуру оформлення субсидій для жителів, котрі не мають заборгованості щодо оплати за житлово-комунальні послуги. В результаті значно скоротилися черги на підприємствах. Додатково проводиться використання необхідної інформації для отримання соціальних виплат тощо.

 

Керівники комунальних підприємств отримали перевагу стосовно обміну інформацією між пунктами прийому оплати за комунальні послуги і комунальним підприємством. Обмін відбувається в автоматичному режимі.

 

Для комунальних підприємств зросла швидкість руху грошових потоків. Скоротився час на пробивання та перевірку стану оплат за комунальні по­слуги в квитан­ціях. Інформація з пунктів прийо­му оплати над­ходить у вигляді реєстру із за­гальною сумою. Щомісячно з ЖЕКів на комунальні підприємства передається інфор­мація про зміни абонентів та складу їх сімей, що дозволяє впорядкувати бази даних підприємств. Традиційно ЖЕКи проводять систематичні перевірки по уточненню інформацій. Тепер такою інформацією можуть користуватися і комунальні підприємства.

 

Система Мережа значно спрощує роботу працівників ЖЕКів при підготовці різноманітної звітності інформаційного характеру. Втричі скорочується час видачі довідок про склад сім'ї та стан оплат за комунальні послуги. За лічені хвилини можна отримати   інформацію про рівень заборгованості за квартплату, список боржників, список пільговиків, зробити перерахунки квартплати, скласти списки квартир, де квартплата з тих чи інших причин не нараховується тощо.

 

Сьогодні у місті діє більше 100 проплатних пунктів, що підключені до Мережі.

 

 ©  Хмельницька міська рада (www.khmelnytsky.com)

armiya

konkurs

khmcom

banerCNAP

Вчасно сплачуйте за житлово-комунальні послуги!

Опитування

Якою є Ваша заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги?
 

Хто Online

На даний момент 14 гостей на сайті

baner_make_site.png