Запитання та відповіді

PDFДрукe-mail

Untitled document


Шановні відвідувачі сайту!

Для Ваших запитань на сайті відкрито Гостьову книгу - 

Додати пропозицію, скаргу, зауваження

Усі Ваші листи будуть опрацьовані, конструктивні пропозиції, скарги та зауваження взяті на контроль та враховані у подальшій роботі міської ради.

Просимо дотримуватись порядку надсилання повідомлень до Гостьової книги:

1. Повідомлення, надіслані до Гостьової книги, активуються Адміністратором (з метою обмеження надходжень спаму). Зміст повідомлень не корегується.

2. Гостьова книга, на відміну від форуму і чату, не служить для прямого спілкування між відвідувачами сайту.

3. У Гостьовій книзі прийнято вказувати своє справжнє ім'я. Воно не повинно бути дуже довгим. Забороняється використовувати в імені автора адреси веб-сайтів, брутальні й нецензурні вирази.

4. Усі повідомлення відображають думки їхніх авторів. Адміністрація сайту жодної відповідальності за них не несе.

5. Чисто там, де не смітять! Не варто забувати, що ми самі створюємо собі середовище для спілкування. Тому будьмо ввічливими та коректними! Забороняється залишати брутальні за тоном і змістом повідомлення, а також повідомлення, що містять безперервний текст, який складається із ЗАГОЛОВНИХ ЛІТЕР.

6. Забороняється розміщати свідомо помилкову інформацію, наклепи, а також здійснення за допомогою Гостьової книги будь-яких провокацій, у тому числі спрямованих на її кореспондентів.

7. Забороняється дублювати повідомлення (як за текстом, так і за змістом), розповсюджувати спам, залишати повідомлення, що мають відвертий рекламний характер (у тому числі з проханням "відвідайте/оцініть мій сайт" - особливо якщо на цьому сайті є рекламні баннери і/або лічильники).

8. Забороняється залишати у книзі вирази, що ображають честь і гідність інших осіб, розпалюють релігійну, міжнаціональну ворожнечу (не забувайте, що такі діяння підпадають під дію КК України!).

9. Порушенням правил вважаються також повідомлення з надмірною кількістю граматичних помилок і жаргонних слів.

10. Не забувайте регулярно перечитувати правила, тому що іноді в них відбуваються зміни.

11. Незнання правил користування книгою відгуків не звільняє Вас від відповідальності за їхнє порушення.

12. За порядком у Гостьовій книзі стежить Адміністратор. Він може не активувати  повідомлення, що порушують встановлений порядок і суперечать вищевикладеним правилам поведінки без будь-яких попереджень і пояснень, а також блокувати доступ порушників до Гостьової книги.

13. Забороняється обговорення дій адміністратора в Гостьовій книзі. Якщо Ви хочете йому щось сказати, робіть це особисто - у листі.

14. Усі пропозиції, зауваження й відгуки щодо роботи Гостьової книги варто відправляти Адміністратору через повідомлення до Гостьової книги. Якщо Ви не одержали відповіді на запитання, то, будь-ласка, напишіть знову. На запитання, відповіді на які містяться в правилах, адміністратор не відповідає.


15. Адміністратор залишає за собою право змінювати ці правила без попереднього повідомлення.

 
©  Хмельницька міська рада (www.khmelnytsky.com)

armiya

konkurs

khmcom

banerCNAP

Вчасно сплачуйте за житлово-комунальні послуги!

Опитування

Якою є Ваша заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги?
 

Хто Online

На даний момент 3 гостей на сайті

baner_make_site.png