Газове господарство

PDFДрукe-mail

Телефон аварійної газової служби: 104

 

1. Публічне акціонерне товариство "Хмельницькгаз" (ПАТ "Хмельницькгаз")

Адреса: 29019, м. Хмельницький, прос. Миру, 41

Приймальня (0382) 71 22 20, (0382) 71 04 50

для контактів із ЗМІ та громадськістю - прес-секретар 

(0382) 71 04 48

Задля зручності обслуговування, ПАТ “Хмельницькгаз» запровадив ряд дистанційних абонентських сервісів, а саме:

  • Контакт-центр (0382) 742 104; (067) 01 14 104, який працює щоденно, без вихідних, з 8-00 до 20-00. За вказаними номерами телефонів Ви можете подавати з 1 по 5 число щомісячні показання лічильника, а також дізнаватися усю необхідну інформацію;
  • онлайн-сервіс «Особистий кабінет споживача»; зареєструватись у особистому кабінеті можна на сайті 104.ua та отримати можливість передавати показання лічильника, роздруковувати рахунки, сплачувати за газ, задати питання та ін.
  • офіційний сайт ПАТ «Хмельницькгаз» (  https://km.104.ua/ua/) , на якому можна дізнатися усю необхідну інформацію, а також, перейшовши за посиланнями, зареєструватися у Особистому кабінеті споживача на сайті споживачів газу України 104.ua

 

З актуальними  діючими  цінами на природний газ для усіх категорій  споживачів можна ознайомитися на офіційному сайті  постачальника ТОВ «Хмельницькгаз ЗБУТ»

 

 

Скористайтеся нашими сучасними, доступними дистанційними сервісами, адже ви зекономите свій час та не вистоюватимете у чергах абонентських служб!

2. ТОВ «Хмельницькгаз збут» - офіційний сайт https://kmgaszbut.104.ua/ua/,

Тел. приймальної (0382) 71 04 84, директор - Панькевич Олександра Леонідівна

  • Контакт-центр (0382) 686 504, який працює щоденно, без вихідних, з 8-00 до 20-00. За вказаними номерами телефонів Ви можете подавати з 1 по 5 число щомісячні показання лічильника, а також дізнаватися усю необхідну інформацію;
  • онлайн-сервіс «Особистий кабінет споживача»; зареєструватись у Особистому кабінеті можна на сайті 104.ua та отримати можливість передавати показання лічильника, роздруковувати рахунки, сплачувати за газ, задати питання та ін.

 

Положення про порядок технічного обслуговуваннявнутрішньобудинковихсистем газопостачанняжитловихбудинків,громадських будівель,підприємств побутового та комунального призначення

 

Як заплатити за газ – можна дізнатися у розділі: Як заплатити за газ. Оплатити за газ онлайн - на офіційному сайті ТОВ «Хмельницькгаз збут». 

Увага!  З питань розрахунків та будь-якої інформації щодо стану рахунку, пільг та субсидій, укладення договорів, усіх видів послуг з газопостачання – звертайтеся у  Центр обслуговування клієнтів за адресою м. Хмельницький, вул. Свободи, 22 (район ЦНТІ).

Працюємо:     з понеділка по п’ятницю,

з 8-00 до 17-00, без перерви на обід,

вихідні – субота,неділя.

Детальніше про Центр обслуговування клієнтів – на офіційному сайті ПАТ «Хмельницькгаз»

 
©  Хмельницька міська рада (www.khmelnytsky.com)

armiya

konkurs

khmcom

banerCNAP

Вчасно сплачуйте за житлово-комунальні послуги!

Опитування

Якою є Ваша заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги?
 

Хто Online

На даний момент 5 гостей на сайті

baner_make_site.png