Додати пропозицію, скаргу, зауваження
 
 
 
 
 

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин підписав меморандум про співпрацю з МБО «Фонд “Східна Європа» та ГО “Хмельницька ініціатива” у реалізації проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади” в м. Хмельницькому».

Для подання пропозиції, скарги чи зауваження необхідно зареєструватись на сайті opencity.in.ua та повідомити про громадську (не особисту) комунальну проблему. До текстового опису проблеми можна додати фото чи відео, яке наочно демонструватиме її. Далі, після модерації, кожна така заявка потрапить на розгляд до відповідальної за її виконання організації та відобразиться на сайті зі статусом нової. Якщо звернення взято до виконання, воно змінює свій статус на таке, що перебуває у роботі. Після вирішення проблему “закривають”. Якщо ж заявник не погоджується з тим, що повідомлену ним проблему усунуто, він може відкрити її повторно. Також під кожним зверненням можуть підписатися й інші хмельничани, це дозволить зрозуміти, що проблема таки важлива.

Як користуватися сайтом — можна побачити на відео за посиланням:

 https://www.youtube.com/watch?v=G60HhDjqbuU.

З 16 березня, коли сесією Хмельницької міської ради буде ухвалено проект рішення «Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо реалізації спільного Проекту „Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади” в м. Хмельницькому», ваші заявки будуть активовані.

Модеруватимуть надіслані звернення представники ГО “Громадська ініціатива”. Кожен, хто відвідає сторінку Хмельницького на сайті opencity.in.ua, зможе побачити наявні проблеми у місті. Представники влади не матимуть жодного впливу на роботу сайту.

 
 
 
 

Phoca Guestbook Reg User Only No Access

Зданевич Лариса Іванівна: асфальтування прибудинкової території по вул. Майборського 11 та 13

Прошу повідомити чи включено до списку поточного ремонту на 2016 рік асфальтування прибудинкової території та під'їзних шляхів до будинків №11 та № 13 по вул. Майборського

Середа, 02 березня 2016

Зданевич Лариса Іванівна: МАФи та несанкціонована торгівля по вул. Гарнізонній (м-р РАКОВО)

продовж листопада-лютого 2016 року по вул. Гарнізонній (м-р Раково) від аптеки № 186 до гуртожитку "Офіцерській" пішохідна зона просто заполонилася кіосками та тогрівцями "з асфальту", всі зелені газони витоптані, металеві огорожі вздовж тротуару поламані, грязюка та залишки цієї несанкціонованої торгівлі прикрашають пішохідну частину вулиці, хоча на протилежній частині вулиці знаходиться чудово обладнаний ринок. Прошу Вас вирішити питання щодо демонтажу МАФів, ліквідації несанкціонованої торгівлі та відновлення зеленого покриття пішохідної зони по вул. Гарнізонній

Середа, 02 березня 2016

Олеся: підсніжники

Доброго дня!

Уже не перший день торгашки на стихійному ринку в районі "Сілістри" продають підсніжники, що заборонено законом. Таке ж можна побачити і біля вокзалу, і біля Камянецького переїзду. Куди дивиться нова патрульна поліція. Вони ж щодня по кілька десятків разів катаються повз той ринок. Хіба не бачать? Чи не знають закону? Чи не  знають, коли саме гарячий сезон для браконьерів, що нищать підсніжники? Чи виходити з новеньких авто ім лінь? 

Ті квіти мало хто й купує, їх потім просто викидають. Шкода,що влаба часто така байдужа, що до людей, що до квітів....

 

 

 

Середа, 02 березня 2016

Юлія: Освітлення вулиці

Прошу негайно втрутитись у ситуацію з освітленням вулиці Ювілейної на масиві "Старе летовище"! Наш масив, який знаходиться в м.Хмельницькому і мешканці, які проживають та сплачують податки у бюджет міста, опинилися заручниками дивної ситуації. Крім того, що у нас нема дороги - одні ями та болото - всю вулицю освітлювало три фонарі. Після звернення з вирішенням освітлення по нашій вулиці, 3.03.2016 приїхала служба обленерго та взагалі зрізала всі фонарі на стовпах, мотивуючи тим, що наша лінія не стоїть на балансі міськсвітла. Тепер цілковита темрява по всій вулиці - рай для грабіжників та іншої нечесті. 

       Віддайте нас хоч на якийсь баланс (ми ж не проти) - щоб люди не ламали ноги в темряві і діти не боялися ходити по вулиці. 

Середа, 02 березня 2016

Геннадий Петрович: тарифы

На каком основании подорожал проезд в таксобусе при падении цены на топливо или у людей увеличились зарплаты при постоянном повышении цен на продукты и тарифов ЖКХ.

У нашего мера в городе нет более важных дел кроме как переименовывать улицы.

 

Середа, 02 березня 2016

 

Powered by Phoca Guestbook
©  Хмельницька міська рада (www.khmelnytsky.com)

armiya

konkurs

khmcom

banerCNAP

Вчасно сплачуйте за житлово-комунальні послуги!

Опитування

Якою є Ваша заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги?
 

Хто Online

На даний момент 22 гостей на сайті

baner_make_site.png